وب سایت من

تاریخ: 29 October 2014

آغاز دور جدید پیش ثبت نام های عتبات از دهم آبان ماه/ نام نویسی از زائران ایام اربعین

حسن یگانه، مدیر حج و زیارت گیلان اعلام نمود: متقاضيان تشرف به عتبات عاليات كه مايل به اعزام عتبات از 11 آذرماه لغایت 20 اسفندماه هستند، می توانند با مراجعه به سامانه پيش ثبت نام این سازمان به آدرس http://atabat.haj.ir براي خود و همراهانشان نام نويسي و کد رهگیری دریافت کنند.

بر اساس این اطلاعیه شروع پیش ثبت نام عتبات از ساعت 9 صبح روز شنبه 93/08/10 لغایت ساعت 16 روز سه شنبه 93/08/20 خواهد بود.

لازم بذکر است پنجشنبه 93/08/22 قرعه کشی بین متقاضیان انجام و نتیجه آن روز شنبه 93/08/24 بر روی سامانه پیش ثبت نام عتبات عالیات قرار خواهد گرفت که متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت مذکور از نتیجه و زمان ثبت نام در کاروانها مطلع گردند.

** تذکرات مهم:


1) افرادی که در پیش ثبت نام دوره های قبل شرکت نموده و حائز اولویت تشرف اعلام نگردیده اند در این دوره نیازی به طی مراحل پیش ثبت نام نداشته و اطلاعات ایشان (براساس گروه بندی مربوطه) به دوره جدید انتقال یافته و در قرعه کشی شرکت داده خواهند شد.

2) اطلاعات افرادی که در دوره قبل حائز اولویت تشرف شناخته شده و به هر دلیل در گروهها ثبت نام ننموده اند از سامانه پیش ثبت نام حذف خواهد شد لذا درصورتیکه این عزیزان مایل به تشرف در این دوره هستند، لازم است مجدداً نسبت به طی مراحل پیش ثبت نام اقدام فرمایند.

3) افرادی که مبادرت به ثبت نام گروهی 35 نفره می نمایند، در صورتیکه تعدادی از آنها منصرف و از گروه خود خارج شوند، چنانچه عدد گروه کمتر از 25 نفر شود گروه مذکور حذف شده و در قرعه کشی بعدی شرکت داده نخواهند شد.