وب سایت من

تاریخ: 28 October 2017

بازديد مسئول دفتر نمايندگي وزارت امور خارجه در گيلان به همراه مدیر حج و زیارت استان از دفتر کنسولی عراق

ظهر امروز مورخ 6 آبان ماه، داداشی مسئول دفتر نمايندگي وزارت امور خارجه در گیلان باتفاق فعال مدير حج و زيارت گيلان از دفتر صدور روادیدعراق زائرین اربعین حسینی (ع) بازديد بعمل آوردند.
در اين ديدار داداشی از نزديك در جريان روند صدور روادید قرار گرفته و با مفید عبدالوهاب سرپرست دفتر کنسولگری موقت رشت و همكارانشان ديدار نمود.
در اين ديدار مفید عبدالوهاب با قدردانی از خدمات مدیریت حج و زيارت گيلان از همه دست اندر كاران اين سازمان بابت خدمات ارائه شده تقدير و تشكر نمود.
در این دیدار داداشی ضمن تاكيد بر تداوم میهمان نوازي ایرانیان و آمادگی سازمان های دست اندرکار برای کمک به تسریع در روند خدمات قابل ارائه به گیلانیان مشتاق سفر به عتبات عالیات توصيه هايي بيان داشتند.
در پايان، فعال مدير حج و زيارت گيلان ضمن ارائه آمار تعداد روادید صادره، به رعايت برخي از بخشنامه هاي ارسالي تاكيد نمودند.
دفتر صدور روادید عراق زائرین اربعین حسینی (ع) در رشت به دنبال پیگیری های مکرر استانداری گيلان و با تلاش مشترک وزارتخانه های کشور و امور خارجه و با پشتیبانی کامل سازمان حج و زیارت با استقرار نمایندگان دولت عراق در رشت آغاز بکار نموده است.