وب سایت من

تاریخ: 11 October 2018

کاهش دوباره قیمت ویزای اربعین حسینی (ع)

حسن فعال، مدیر حج و زیارت استان گیلان در مصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت استان اعلام داشت: تا صبح امروز بالغ بر 7500 نفر از متقاضیان تشرف به اربعین حسینی (ع) در سامانه سماح ثبت نام نموده اند که از این تعداد 5400 نفر پس از تحویل مدارک ویزای آنها صادر شده است و می توانند از دفاتری که در آن ثبت نام نموده اند تحویل بگیرند.

مدیر حج و زیارت استان بیان نمود: از صبح امروز مبلغ ثبت نام زائرین در سامانه سماح جهت اخذ ویزای اربعین کاهش یافت و زائرین محترم مبلغ 3.660.545 ریال باید پرداخت نمایند.

حسن فعال افزود: از کلیه متقاضیان تشرف که جهت اعزام خود برنامه ریزی نموده اند درخواست داریم در اسرع وقت جهت ثبت نام در سامانه سماح به نشانیhttps://samah.haj.ir یا مستقیماً به دفاتر زیارتی مراجعه نمایند و اخذ ویزای خود را به روزهای آخر موکول ننمایند که با توجه به حجم بالای ثبت نام در روزهای آخر احتمال با تاخیر رسیدن ویزاها وجود خواهد داشت.

مدیر حج و زیارت استان در ادامه گفت: همچنین کسانیکه ثبت نام خود را با واریز وجه ثبت نام قطعی ننموده و مدارک را تحویل کارگزار زیارتی انتخابی خود نداده اند، در اسرع وقت نسبت به این امور اقدام نمایند تا ان شالله در زمان مناسب ویزای خود را دریافت نمایند.

فعال در پایان بیان داشت: آغاز ماه صفر در کشورهای عراق و ایران از روز پنجشنبه 19 مهرماه در هر دو کشورانصباق داشته و روز اربعین هشتم آبان 1397 خواهد بود.