X
سامانه های سازمانی
Thursday 03 December 2020  |  Register  | Login

آغاز آموزش زائرین حج تمتع 1399 گیلان از طریق شبکه های اجتماعی

آغاز آموزش زائرین حج تمتع 1399 گیلان از طریق شبکه های اجتماعی
کلاس‌‌های آموزش مجازی زائران حج تمتع 1399 استان به‌صورت آنلاین و شرکت در گروه های ایجاد شده توسط مدیران و روحانیون کاروان ها در شبکه های اجتماعی آغاز گردید.

مدیر حج و زیارت استان گیلان اظهارکردند: با توجه به همه گیری ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری جلسات حضوری آموزش زائران حج تمتع 1399 استان در شرایط کنونی، ضروری است با استفاده از ظرفیت های شبکه های اجتماعی و سامانه آموزش مجازی زائران، مدیران و روحانیون کاروان ها در ارتباط دوسویه با زائران بوده و نسبت به آموزش و اطلاع رسانی به زائران اقدام بایسته انجام دهند.


حسن فعال اشاره نمود: زائران گرامی جهت شرکت در کلاس آنلاین سامانه آموزش مجازی، می توانند به سه طریق اقدام نمایند.

1. نصب نرم افزار کلاس (adobe connect) و ورود به کلاس (جهت نصب نرم افزار و راهنمای ورود بر روی آدرس زیر کلیک نمایید)
http://zaer.hajj.ir/Informations/ShowInformation/87
در این روش با توجه به محدودیت حضور همزمان زائران به 400 نفر، لذا چنانچه قصد پرسیدن سوال از استاد در جلسه را بصورت صوتی و یا متنی در همان زمان کلاس داشته باشید می توانید نرم افزار کلاس را نصب نموده و در آن شرکت نمایند. 


2. نصب نرم افزار کاروان مجازی حج و ورود به قسمت "پخش زنده کلاس آنلاین" (جهت نصب نرم افزار کاروان مجازی بر روی آدرس زیر کلیک نمایید)
http://zaer.hajj.ir/Informations/ShowInformation/88
در این روش که محدودیت های ورود در حالت قبل را ندارد ، بصورت تدریس استاد در کلاس آنلاین در نرم افزار کاروان مجازی پخش خواهد شد و زائران گرامی می توانند از آن استفاده نمایند.

3. ورود به سامانه آموزش مجازی زائر zaer.hajj.ir
این روش هم مانند روش شماره 2 بوده و زایران می توانند بدون محدودیت تعداد نفرات از کلاس استفاده نمایند. البته در این روش دیگر نیازی به نصب نرم افزار بخصوصی نمی شود و زائران می توانند با ورود به سامانه آموزش مجازی زائر و کلیک بر روی گزینه "پخش زنده کلاس آنلاین" از کلاس آنلاین استفاده نمایند. 

محمد گرانمایه امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

Name (required)

Email (required)

Website

CAPTCHA image
Enter the code shown above:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.